हेटौंडा । अनेरास्ववियु, स्थायी कमिटी सदस्य एवम् बागमती प्रदेशका सह–ईन्चार्ज सन्तोष पौडेल विश्व युवा शान्ति सम्मेलन –२०२२ मा सहभागी हुन मलेसिया प्रस्थान गरेका छन् ।

अनेरास्ववियुको प्रतिनिधित्व गर्दै संगठनको अध्यक्ष सुनिता बरालको नेतृत्वमा मकवानपुरका लोकप्रिय विद्यार्थी नेता पौडेल मलेसिया प्रस्थान गरेका हुन् । टोलिमा अनेरास्ववियुका उपमहासचिवद्वय सुदर्शन शिवाकोटी (बिदेश बिभाग प्रमुख ) र गोबिन्द गिरि, स्थायी कमिटी सदस्य एवम् बिदेश बिभाग उपप्रमुख सुन्दर घिमिरे, स्थायी कमिटी सदस्य एवम् बिदेश बिभाग सचिव राजेश नेपाली, स्थायी कमिटी सदस्य सुजन कार्की, सचिवालय सदस्य सागरहरी अधिकारी लगाएत छन् ।

युभसत्ता तथा मलेसिया सरकारबाट स्थापित अन्तरास्ट्रिय युवा केन्द्र, क्वालाम्पुरद्वारा आयोजित १५ औं विश्व युवा शान्ती महोत्सव– २०२२ मा सहभागी हुन बिद्यार्थी नेताहरु मलेसिया प्रस्थान गरेका हुन । कार्यक्रममा कोभिड पछिको अवस्था र दिगो बिकासका लागि युवा संलग्नताको बिषयमा महत्वपूर्ण बहस एवम् छलफल हुने स्थायी कमिटी सदस्य पौडेलले जानकारी दिए । कार्यक्रम तीन दिनसम्म संचालन हुनेछ । कार्यक्रममा विभिन्न देशका युवा नेताहरुको सहभागिता रहनेछ ।